UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

u nas jest takie liberalnie śmieszne prawo rodzinne, że nie broni się ofiar kata tylko katów się broni, to nie, at opuszcza w biegu mieszkanie czy dom tylko nieszczęsne ofiary kata to powinno się zmienić tylko politycy wolą wojnę podjazdową prowadzić między sobą jak zająć konkretynymi sprawami społeczeństwa skro państwo polskie jest pro rodzinne, ,żałosny dźwięk ustaw w Polsce, ,

grace

Anuluj