UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miał być wiceminister, nie było, również brakowało p. Wilka "orędownika" przekopu. Dyskusja nie wnosząca nic nowego. 40 minut, na tak ważny program to stanowczo za mało. No i te ataki na poprzedni rząd raczej nie na miejscu. Trzeba przyznać, że to prawdopodobnie jedyny program przyjęty przez poprzedni rząd, a kontynuowany prze obecny. Czy brak p. Wilka oznacza, że to p. Pruszak będzie kandydatem PiS na prezydenta Elbląga.

klik

Anuluj