UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Braniewo to stan umysłu, tam to normalka, trzeźwi to tylko policjanci w autach (choć nie zawsze) a w okolicznych wsiach to żaden trzeźwy nie jeździ.

nie.piję.z.Braniewem

Anuluj