UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Braniewo to stan umysłu, tam to normalka, trzeźwi to tylko policjanci w autach (choć nie zawsze) a w okolicznych wsiach to żaden trzeźwy nie jeździ.
nie.piję.z.Braniewem
Braniewo to stan umysłu, tam to normalka, trzeźwi to tylko policjanci w autach (choć nie zawsze) a w okolicznych wsiach to żaden trzeźwy nie jeździ.
nie.piję.z.Braniewem