UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Krzysztofie, bardzo proszę o zaprzestanie tych samochwały. Pozostawcie pochwały i oceny dla obywateli, a tak szczerze mówiąc nie bardzo jest co chwalić. Porawiam chwalipięty!!!
Panie Krzysztofie, bardzo proszę o zaprzestanie tych samochwały. Pozostawcie pochwały i oceny dla obywateli, a tak szczerze mówiąc nie bardzo jest co chwalić. Porawiam chwalipięty!!!