UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie Krzysztofie, bardzo proszę o zaprzestanie tych samochwały. Pozostawcie pochwały i oceny dla obywateli, a tak szczerze mówiąc nie bardzo jest co chwalić. Porawiam chwalipięty!!!


Anuluj