UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A nie lepiej zalegalizować prostytucje i ja ucywilizować. Żeby wyeliminować patologie i choróbska.
ZdzislawDyrmanzasadniczo
A nie lepiej zalegalizować prostytucje i ja ucywilizować. Żeby wyeliminować patologie i choróbska.
ZdzislawDyrmanzasadniczo