UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A nie lepiej zalegalizować prostytucje i ja ucywilizować. Żeby wyeliminować patologie i choróbska.

ZdzislawDyrmanzasadniczo

Anuluj