UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki byl cel odnawiania tzw. przywileju lokacyjnego? Czy gdy nastal nowy wladca musialy byc one kazdorazowo odnawiane?
elb2010
Jaki byl cel odnawiania tzw. przywileju lokacyjnego? Czy gdy nastal nowy wladca musialy byc one kazdorazowo odnawiane?
elb2010