UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki byl cel odnawiania tzw. przywileju lokacyjnego? Czy gdy nastal nowy wladca musialy byc one kazdorazowo odnawiane?

elb2010

Anuluj