Fajne. Niestety od dawna takie niebo to rzadkość. Ten wieczny listopad zaczyna męczyć. Jaka puszka?ano
Fajne. Niestety od dawna takie niebo to rzadkość. Ten wieczny listopad zaczyna męczyć. Jaka puszka?