Izabelko, lubie kobiety, bo nie zgadzajac sie z moja opinia w sumie mowia to samo co ja. dziekiMark K
Izabelko, lubie kobiety, bo nie zgadzajac sie z moja opinia w sumie mowia to samo co ja. dzieki