UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wedłóg mnie dobry pomysł bo trafny a tani. Natomiast najważniejsze i nieporównywalnie bardziej potrzebne by w Elblągu przy rzece były tereny na infrastrukture portowo-przemysłową gdy powstanie przekop mierzei. Ewentalnie doinwestowanie istniejącej. Pisowcy zrobią kanał który ożywi żegluge w Elblągu a sukces PO musi polegać by sami sobie ten fakt dobrze wykorzystać już w mieście. Przeladunek i przewozy wraz z turystyką napewno wzrosną i da to ponadto miejsca w pracy, oraz pobudzi okolice gospodarczo transportowo. Ważne by nie przespać tego, nie nastawiać żadnych domków ani bloków przy rzece. plaża swoją drogą też a piasek z przekopu mierzei wziąć bedzie jeszcze taniej
Babagula