UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobry pomysl. W wielu miastach Sa takie plaze. Jezdze po polsce to wiem. to miejsce z piaskiem, lezaczkami, gastronomia. Mozna piwko wypic, kawke czy drinka. Cos przekasic. W milej atmosferze. Dzieci sie bawia, dorosli relaksuja. Jest milo, luzno. Nazwe Inna trzeba wymyslec Bo slowo plaza kojarzy sie z czyms innym.

moniku

Anuluj