UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie kozmo toż mamy piękný akwen o wielu funkcjach nie tylko rekreacyjnych Jak można mieć plaże bez wody Urząd miasta nie ma rozumu? Tu nie chodzi o rozum tylko o kaskę
mieszkaniec
Panie kozmo toż mamy piękný akwen o wielu funkcjach nie tylko rekreacyjnych Jak można mieć plaże bez wody Urząd miasta nie ma rozumu? Tu nie chodzi o rozum tylko o kaskę
mieszkaniec