UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Panie kozmo toż mamy piękný akwen o wielu funkcjach nie tylko rekreacyjnych Jak można mieć plaże bez wody Urząd miasta nie ma rozumu? Tu nie chodzi o rozum tylko o kaskę

mieszkaniec

Anuluj