UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pomysły z Księżyca ! Puścić wodę do basenu z rzeki i przywrócić funkcjonowanie basenu na Dolince. Pan Radny Turlej chce dobrze dla ludzi tylko nie tą drogą. Rada wyraża zgodę na zasypywanie basenu na dolince i za 20 tysięcy złotych chce tworzyć atrapę chyba jako pośmiewisko na całą Polskę Wie, że dzwonią tylko w którym Kościele ? Owszem w Holandii widziałem takie plaże w Kawiarniach położonych nad rzekami ale nie za 20 tyś zł. Nawiezienie piachu i uporządkowanie terenu kosztuje o wiele więcej. Zdenerwowany


Anuluj