UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mimo wszystko jestem zadowolony, że choć ćwierć wieku udało się przeżyć bez komuny i rządów lumpenproletariatu. .. .
AM
mimo wszystko jestem zadowolony, że choć ćwierć wieku udało się przeżyć bez komuny i rządów lumpenproletariatu. .. .
AM