A MI SIE WLASNIE WYDAJE ZE TE KOLORKI SA CALKIEM CIEKAWE.W KONCU COS KOLOROWEGO W TYM E-GU.SASIADECZKA
A MI SIE WLASNIE WYDAJE ZE TE KOLORKI SA CALKIEM CIEKAWE.W KONCU COS KOLOROWEGO W TYM E-GU.