I bardzo dobrze bo w tej fabryce jest więcej nierobów niż te 35%.Chodzi mi o umysłowych.Rudy z Matejki
I bardzo dobrze bo w tej fabryce jest więcej nierobów niż te 35%.Chodzi mi o umysłowych.