UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie marudźcie tylko trzeba było głosować na Korwina a nie na PoPis. Teraz zwyrol by dostał cywilizowany i sprawiedliwy wyrok: Czapa i tyle.
StefanK
Nie marudźcie tylko trzeba było głosować na Korwina a nie na PoPis. Teraz zwyrol by dostał cywilizowany i sprawiedliwy wyrok: Czapa i tyle.
StefanK