UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to w Polsce nie ma dożywocia?Czy w tej sprawie są jakieś okoliczności łagodzące?Co, jeszcze parę osób musiałby zamordować bydlak, żeby nigdy nie wyjść na wolność?Czy te elbląskie sądy, to jakieś jaja ze społeczeństwa sobie robią?Podejrzewam, że te ostatnie wyroki w najcięższych sprawach w Elblągu, są takie śmieszne, żeby ludzi zniechęcić do PiS-u. Mnie PiS, jak i cała polityka są obojętne. Ale bezpieczeństwo moje i moich najbliższych, to już nie.

mm263

Anuluj