UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"W orzecznictwie sądowym przyjmuje się, że jeżeli sprawca działał w zamiarze nagłym, nieprzemyślanym, to wymierzane kary muszą być niższe. Zdaniem sądu kara 14 lat pozbawienia wolności jest karą sprawiedliwą i niewątpliwie surową". Czy ja dobrze czytam czy jestem ślepy? Świat schodzi na psy.