UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No to kolejni bandyci na miarę gangu Olsena, którzy rozsławiają nasze miasto. Cymbały jakich u nas wielu.
hhgg
No to kolejni bandyci na miarę gangu Olsena, którzy rozsławiają nasze miasto. Cymbały jakich u nas wielu.
hhgg