UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To że poznańscy policjancie złapali złodziei rozumiem ale żeby podpinać się pod sukces i pisać o niewyobrażalnym sukcesie elbląskiej policji która podała suche dane o przestępcach z bębna tego nie pojmuje. Święta idą a na premie trzeba zarobić. Czekamy na zmasowane łapanki policji o charakterze zbrojnym na kierowców, pieszych i rowerzystów również z posiłkami z "olsztyna" jak co roku w grudniu.
Balbiniarz