UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlatego nikt do policji nie chce iść, kandydatów już szukają na pośredniaku a kryteria zaniżyli jak do naboru w firmie ochroniarskiej w supermarkecie. Z resztą nikt ambitny w ich szeregi z taką paskudną reputacją nie wstąpi.


Anuluj