UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego prosili go w ogóle o "identyfikator służbowy"? Żeby upewnić się, że jest prawdziwym policjantem i puścić wolno w przypadku wykroczenia? Za to powinna być dyscyplinarka tych funkcjonariuszy!


Anuluj