UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego prosili go w ogóle o "identyfikator służbowy"? Żeby upewnić się, że jest prawdziwym policjantem i puścić wolno w przypadku wykroczenia? Za to powinna być dyscyplinarka tych funkcjonariuszy!
Dlaczego prosili go w ogóle o "identyfikator służbowy"? Żeby upewnić się, że jest prawdziwym policjantem i puścić wolno w przypadku wykroczenia? Za to powinna być dyscyplinarka tych funkcjonariuszy!