UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale że żal Ci tyłek ściska ? Mąki i śrubek nie mamy ale też jest fajnie. A tolerancję mamy do wszystkich tych , którzy są tolerancyjni dla nas samych. Miłego dnia drogi Gościu życzę.

Alfons

Anuluj