UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale że żal Ci tyłek ściska ? Mąki i śrubek nie mamy ale też jest fajnie. A tolerancję mamy do wszystkich tych , którzy są tolerancyjni dla nas samych. Miłego dnia drogi Gościu życzę.
Alfons
Ale że żal Ci tyłek ściska ? Mąki i śrubek nie mamy ale też jest fajnie. A tolerancję mamy do wszystkich tych , którzy są tolerancyjni dla nas samych. Miłego dnia drogi Gościu życzę.
Alfons