UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ha ha! Ale zrobię niespodziankę sąsiadom na Sylwestra albo na ich urodziny-zadzwonię na 997 :)
Trzeźwysomsiad
Ha ha! Ale zrobię niespodziankę sąsiadom na Sylwestra albo na ich urodziny-zadzwonię na 997 :)
Trzeźwysomsiad