UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ha ha! Ale zrobię niespodziankę sąsiadom na Sylwestra albo na ich urodziny-zadzwonię na 997 :)

Trzeźwysomsiad

Anuluj