UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny przykład, żeby policja więcej czasu poświęcała podelbląskim wioskom. Tyle się pisze i mówi, ale policja jakoś na wioski nie ma ochoty jeździć! A powinna!


Anuluj