UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny przykład, żeby policja więcej czasu poświęcała podelbląskim wioskom. Tyle się pisze i mówi, ale policja jakoś na wioski nie ma ochoty jeździć! A powinna!
Kolejny przykład, żeby policja więcej czasu poświęcała podelbląskim wioskom. Tyle się pisze i mówi, ale policja jakoś na wioski nie ma ochoty jeździć! A powinna!