UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głosujcie na PO Nowoczesną i KOD, a wszyscy co pobierają 500+ oddadzą je z odsetkami !! Wszystko załatwi sie po wyborach !!

Polityka_BIS

Anuluj