UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głosujcie na PO Nowoczesną i KOD, a wszyscy co pobierają 500+ oddadzą je z odsetkami !! Wszystko załatwi sie po wyborach !!
Polityka_BIS
Głosujcie na PO Nowoczesną i KOD, a wszyscy co pobierają 500+ oddadzą je z odsetkami !! Wszystko załatwi sie po wyborach !!
Polityka_BIS