UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"ale nie Elbląg bo nie szanują. " - To chociaż, żeby obywateli szanowali, ale niestety też nie szanują. Wynika z tego, że tylko sami siebie szanują!


Anuluj