UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"ale nie Elbląg bo nie szanują. " - To chociaż, żeby obywateli szanowali, ale niestety też nie szanują. Wynika z tego, że tylko sami siebie szanują!
"ale nie Elbląg bo nie szanują. " - To chociaż, żeby obywateli szanowali, ale niestety też nie szanują. Wynika z tego, że tylko sami siebie szanują!