UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie brak radiowozów, co dostaną to zniszczą. komenda wojewódzka ma oko na elbląską pod tym względem i daje im jakieś parchy bo nowych nie dostaną. Dostaje Ostróda, Iława, Giżycko ale nie Elbląg bo nie szanują.