UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dla mnie śmiech na sali łapanie na takich drogach. Chyba proste, że jeżeli droga ładna i pusta to można pojechać a szczególnie na takich długich odcinkach! Ale niech wyjedzie taki niedzielny kierowca i tnie sobie te 40 a potem wypadki przez nieostrożną jazdę


Anuluj