UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Uwaga, piraci na drogach" Co to za kretyński tytuł ? To teraz mamy z domu nie wychodzić jak już ich pojmali czy z d. .py strzelać ?
"Uwaga, piraci na drogach" Co to za kretyński tytuł ? To teraz mamy z domu nie wychodzić jak już ich pojmali czy z d. .py strzelać ?