UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
haha :D, Od jakiego momentu zaliczyli jako ucieczkę?? Zawracając nie uciekał, bo jeszcze nikt go nie gonił, i nie zatrzymywał, gdy zaczęli go gonić to się zatrzymał - tak wynika z art. Nie udało się, że złapali pijanego, to pod coś innego podciągnęli statystyka musi być. Chyba, że już w tym kraju zawracać nie można. Swoją drogą spora część kierowców gdy widzi policję "durnieje" i nie wie co robić, tak jesteśmy zastraszonym społeczeństwem, że zawsze coś znajdą na nas - wystarczy PODEJRZENIE WYCIEKU płynów eksploatacyjnych, by zabrać dowód i auto na lawetę, a zdarzały się takie kwiatki iż wodę z klimy brali jako wyciek płynów eksploatacyjnych.
okoniowaty