UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biegając do Bażantarni można było policzyć na palcach obu rąk ile razy otwarty był park linowy. Tłumów tam nie widać. Narciarzy więcej niż piłkarzy - wolne żarty. 200 tyś to żaden klub z miasta na oczy nie widział. Zajęcia dla triatlonistów i biegaczy - czekam na konkrety . To wreszcie czym się to stowarzyszenie zajmuje ? Bo mam wrażenie że wszystkim i niczym. To że taki obiekt jest potrzebny nie podlega dyskusji , ale sposób w jaki otrzymaliście dotację na 3 tygodnie działalności kosztem innych stowarzyszeń budzi niesmak.

777

Anuluj