UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i co z tego że w Alpy jeździ się na tydzień? Tam są duuużo lepsze warunki do uprawiania narciarstwa. I jakby ktoś miał do wyboru, tydzień na nartach w Alpach czy 3 tygodnie na Górze Chrobrego w Elblągu, to ciekawe co by wybrał.....

antykacap

Anuluj