UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i co z tego że w Alpy jeździ się na tydzień? Tam są duuużo lepsze warunki do uprawiania narciarstwa. I jakby ktoś miał do wyboru, tydzień na nartach w Alpach czy 3 tygodnie na Górze Chrobrego w Elblągu, to ciekawe co by wybrał.....
antykacap