UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wzieli 200 tys i może rozdadzą karnety za 2 tys ale tylko wtrdy gdy śniegu nie będzie????
krzewiciel zlodziejstwa
wzieli 200 tys i może rozdadzą karnety za 2 tys ale tylko wtrdy gdy śniegu nie będzie????
krzewiciel zlodziejstwa