UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak do końca roku warunki pogodowe nie pozwolą na naśnieżanie stoku, to co wtedy? Wtedy rozdamy karnety do szkół. .. .. .Na ch. .. .. komuś karnety skoro nie ma śniegu ? Papieru toaletowego w szkołach nie brakuje, a karnetem d. .nie da się fachowo podetrzeć. Ogarnijcie się na tej Górze i górze urzędowej bo to śmierdzi na odległość.