UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z psychą na pewno na coś nie tak. Jak każdy morderca to oczywiste. Normalni ludzie nie postępują w ten sposób niezależnie od okoliczności. Co nie zmienia faktu że dożywocie to za mało.
Z psychą na pewno na coś nie tak. Jak każdy morderca to oczywiste. Normalni ludzie nie postępują w ten sposób niezależnie od okoliczności. Co nie zmienia faktu że dożywocie to za mało.