UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież nie wiadomo, co spowodowalo, ze tak niebezpiecznie wyprzedzał. Może jechali na umowiona wizytę do lekarza, na która czekali od miesięcy i bali się spóźnić, żeby nie przepadła? To już nieważne, dziewczyna nie żyje, a ojciec? Oby podniósł się po tej tragedii, ma jeszcze jedną córkę i żonę. Wyrazy współczucia dla całej rodziny, przyjaciół i sąsiadów.
femina