UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kara za pobicie nieletniego poniżej 15 roku powinna być podniesiona razy dwa. Okoliczności łagodzące ????? w przypadku niewinnego chłopca????? czy każdy pijany może wyżywać się na dzieciakach????? w mojej ocenie sąd się skompromitował !!!!!W tym procesie słowa"okoliczności łagodzące" nie maja racji bytu !!!!!