UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kara za pobicie nieletniego poniżej 15 roku powinna być podniesiona razy dwa. Okoliczności łagodzące ????? w przypadku niewinnego chłopca????? czy każdy pijany może wyżywać się na dzieciakach????? w mojej ocenie sąd się skompromitował !!!!!W tym procesie słowa"okoliczności łagodzące" nie maja racji bytu !!!!!


Anuluj