... to zdjęcie jest bardzo optymistyczne, ten koleś w końcu wyjdzie z doła ;) Mi sie podoba...Levanter
... to zdjęcie jest bardzo optymistyczne, ten koleś w końcu wyjdzie z doła ;) Mi sie podoba...