UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od samego początku było wiadomo, że spawa jest czysta, a grupa ludzi -wszyscy wiedzą o kogo chodzi- jątrzyła cała sprawę. Po raz kolejny Społeczeństwo utwierdziło się w przekonaniu, że EPEC to uczciwa firma i uczciwi ludzie. Po raz kolejny prawdziwe oblicze "grupu pod wezwaniem" zostało obnażone: pomówienia, kalumnie, mierzenie innych swoja miarą nieuczciwości - to nasi psudociepłownicy.
Emil