UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właściciel nie dbający o swoją spółkę nie nadaje się na Prezydenta miasta! To była jedna wielka żenada! Brawo EPEC!!

ewryuyio

Anuluj