UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właściciel nie dbający o swoją spółkę nie nadaje się na Prezydenta miasta! To była jedna wielka żenada! Brawo EPEC!!
ewryuyio
Właściciel nie dbający o swoją spółkę nie nadaje się na Prezydenta miasta! To była jedna wielka żenada! Brawo EPEC!!
ewryuyio