To sie redakcja pospieszyła.. Losowanie było juz tydzień temu.. Ale nie marudzę! Olimpio, walcz!wojtek
To sie redakcja pospieszyła.. Losowanie było juz tydzień temu.. Ale nie marudzę! Olimpio, walcz!