UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tutaj bez reformy sądownictwa czy z nią dostanie 25 Nikogo nie zna a stary raczej ubekiem nie był bo by własne mieszkanie miał a nie u rencinki pomieszkiwał Taka prawda o naszej sekcie sedziowskiej

Zielarski

Anuluj