UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tutaj bez reformy sądownictwa czy z nią dostanie 25 Nikogo nie zna a stary raczej ubekiem nie był bo by własne mieszkanie miał a nie u rencinki pomieszkiwał Taka prawda o naszej sekcie sedziowskiej
Zielarski
Tutaj bez reformy sądownictwa czy z nią dostanie 25 Nikogo nie zna a stary raczej ubekiem nie był bo by własne mieszkanie miał a nie u rencinki pomieszkiwał Taka prawda o naszej sekcie sedziowskiej
Zielarski