UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I nad czym tu się rozpisywać ? Od tego jest. Biada policjantom po służbie którzy nie podjeli by takiej interwencji.
Tachograf
I nad czym tu się rozpisywać ? Od tego jest. Biada policjantom po służbie którzy nie podjeli by takiej interwencji.
Tachograf