UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Za taką kradzież odpowiada kasjer" W jaki sposób? Jeśli ktoś coś ukradnie i kasjerka tego nie wychwyci, to przecież i tak nikt o tej kradzieży nie wie oprócz złodzieja, więc w jakiś sposób miałaby niby za to odpowiadać? Natomiast jeśli go złapie, to tym bardziej nie odpowiada, bo przecież złodzieja złapała.
PortelUser