UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert oczywiście genialny bo to przecież Depeche Mode. Koncert zagrany od serca. Mnie najbardziej urzekła atmosfera którą stworzyła publiczność zabawy w oklaski, fala między płytą a trybunami. Byliśmy pierwszy raz na Narodowym na koncercie były obawy o akustykę ale dźwięk był perfekcyjny. W czasie trwania koncertu przy tylu decybelach spokojnie w koronie stadionu krążyła para nietoperzy widok niesamowity. Pozdrawiamy Arleta, Mirek.

Arleta,Mirek

Anuluj