UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koncert oczywiście genialny bo to przecież Depeche Mode. Koncert zagrany od serca. Mnie najbardziej urzekła atmosfera którą stworzyła publiczność zabawy w oklaski, fala między płytą a trybunami. Byliśmy pierwszy raz na Narodowym na koncercie były obawy o akustykę ale dźwięk był perfekcyjny. W czasie trwania koncertu przy tylu decybelach spokojnie w koronie stadionu krążyła para nietoperzy widok niesamowity. Pozdrawiamy Arleta, Mirek.
Arleta,Mirek