UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za komuny rowerzystom wykręcano wętylki i pchał rower po pijaku i nawet nikt w gazecie nie pisał.
TAKIETAM
Za komuny rowerzystom wykręcano wętylki i pchał rower po pijaku i nawet nikt w gazecie nie pisał.
TAKIETAM