UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ "Rowerzysta ot sukces" - Czyż w Twoim mniemaniu pijany rowerzysta nie jest zagrożeniem dla innych oraz jego samego??? Odnośnie Igora Stachowiaka, to tu się zgadzam, że nie powinno być miejsca dla takich policjantów w Polskiej Policji oraz powinni być za to sądzeni i skazani.