UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taaa i z czego zapłaci? Z mojej, Twojej i innych obywateli kieszeni. Czemu mamy płacić za kogoś kto nie umie pić i zachowuje się jak prosiak. Damski bokser z nożem.


Anuluj