UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taaa i z czego zapłaci? Z mojej, Twojej i innych obywateli kieszeni. Czemu mamy płacić za kogoś kto nie umie pić i zachowuje się jak prosiak. Damski bokser z nożem.
Taaa i z czego zapłaci? Z mojej, Twojej i innych obywateli kieszeni. Czemu mamy płacić za kogoś kto nie umie pić i zachowuje się jak prosiak. Damski bokser z nożem.