UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Takim to powinno się zabierać na dożywocie a nie na trzy miesiące lub do więzienia za picie alkoholu i jazdę po pijaku bo takich trzeba będzie z podatków utrzymać i znów społeczność musi się do alkoholików dokładać zabierać majątek bo nie wierzę że rodzina nie wie ze on jeździ po alkoholu i tak powinno robić państwo


Anuluj